نشان کردن

دوره آموزشی مصاحبه، تشخیص و ارزیابی اختلالات کودکی و نوجوانی مبتنی بر CBT

مدت دوره:
24 ساعت

تاریخ شروع:
چهارشنبه 21 فروردین 1398
16:00

تاریخ پایان:
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
20:00

شهر:
تهران

مدرک:
دارد

برگزارکننده‌ی دوره

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرمانا

اطلاعات تماس
02122842917
09354452597
www.armanapcc.com
مشاهده صفحه برگزارکننده
جدول قیمت ها
مهلت ثبت نام
قیمت (تومان)
تعداد
هزینه دوره
جمعه 16 فروردین
1,000,000
تشخیص اختلالات کودک و نوجوان
 
مصاحبه بالینی با کودک و نوجوان
 
تست های ارزیابی کودک و نوجوان

دکتر حمید یعقوبی

آقای حمید یعقوبی دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و استادیار دانشگاه شاهد می باشند. ایشان  دارای بیش از 40 مقاله در نشریات داخلی و بین المللی و 12 جلد کتاب تالیف و ترجمه شده هستند. ایشان سوابق مشاوره ای و درمان در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های شاهد، امیرکبیر، علم و صنعت، صنعتی شریف و ... دارا می باشند. ایشان دارای سوابق اجرایی؛ کارشناس ستادی بهداشت و روان در وزارت بهداشت، رییس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه شاهد، رییس شورای منطقه یک مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی کشورر، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت علوم تحقیقات و فناوری، رییس انجمن روانشناسی بالینی ایران و . . . می باشند.

دکتر آزاده طاولی

خانم آزاده طاولی دارای مدرک دكتري روان شناسي  از دانشگاه تربیت مدرس می باشند. ایشان مدرس دوره های درمان اختلالات هیجانی، فردی و بین فردی می باشند و کارگاه های آموزشی متعددی را در موسسات آموزشی برگزار نموده اند. بیشتر کارگاه های آموزشی ایشان در حوزه درمان اختلالات هیجانی، فردی و بین فردی بوده است.

 

دکتر مهدیه ملیانی

خانم مهدیه ملیانی دارای مدرک دکترای روانشناسی از دانشگاه تربیت مدرس می باشند. ایشان مدرس دوره های درمان اختلالات کودک و نوجوان می باشند و کارگاه های آموزشی متعددی را در موسسات آموزشی برگزار نموده اند. بیشتر کارگاه های آموزشی ایشان در حوزه درمان اختلالات کودک و نوجوان بوده است.

با اعطای گواهی معتبر
آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه بهشت یکم، پلاک ۴۴، واحد ۱۲

دوستان خود را دعوت کنید