برگزاری رویدادها و همایش های سازمانی

یک شرکت یا سازمان پویا برای تداوم ارتباط با مشتریان، جذب مشتری جدید و یا حفظ روحیه درون سازمانی کارکنان خود ملزم به برگزاری یکسری رویداد یا همایش است. امروزه بسیاری از سازمانهای پیشرو در دنیا به طور مستمر رویدادهای مختلفی را برگزار می کنند و از مزایای آن بهره می برند.

اما نحوه برگزاری رویداد و همایش سازمانی چگونه است؟ مسلما این کار نیازمند رعایت یکسری رویه و استاندارد است. مهمترین و کلیدی ترین بخش کار، شناخت هدف و دلیل برگزاری آن است. شرکت ترینو سابقه برگزاری رویدادها و همایش های سازمانی مختلفی را در کارنامه خود دارد.

سازمان ها با چه اهدافی همایش و رویداد برگزار می کنند؟

تمام شرکت ها و سازمان های که اقدام به برگزاری همایش و رویداد میکنند اهداف خاصی را دنبال می کنند که در زیر به طور خلاصه به این موارد می پردازیم:

 • ارتباط نزدیک تر با نمایندگان فروش
 • رویدادهای رفاهی و تفریحی برای کارکنان
 • برنامه های آموزشی سراسری برای کارکنان یا نمایندگان فروش
 • رویدادهایی برای مشتریان با هدف بازاریابی و فروش

۱- ارتباط نزدیکتر با نمایندگان فروش:

نمایندگان فروش بخش از شرکت به حساب می آیند که با مشتری در ارتباط نزدیک هستند. به منظور آگاهی دادن و اعلام موضوعی به تمام نمایندگان در یک زمان بهترین راه حل برگزاری رویداد و همایش برای آنها است. این موضوع باعث میشود که آنها بتوانند با شرکت و نیز با سایر نمایندگان مرتبط تعامل بهتری داشته باشند و همچنین محصولات و خدمات  جدید شما را بهتر بشناسند.

۲- رویدادهای رفاهی و تفریحی برای کارکنان:

کار روتین شرکت ها بعد از مدتی برای کارکنان طاقت فرسا می شود و باعث از بین رفتن روحیه کاری آنها می گردد. بازگرداندن روحیه و شادابی به آنها با برگزاری رویدادهای رفاهی و تفریحی میسر می شود. برگزاری صحیح این قبیل رویدادها باعث بالا رفتن روحیه کارکنان شما می گردد و این به نوبه خود باعث شاداب شدن سازمان شما و در نتیجه بالارفتن راندمان کاری کارکنان می گردد.

۳- رویدادهای آموزشی سراسری برای کارکنان یا نمایندگان فروش:

کارکنان و یا نمایندگان فروش شما نیازمند یادگیری هستند. با برگزاری این قبیل رویدادها سطح کیفی دانش کارکنان بالاتر خواهد رفت و همچنین باعث می شود تا کارکنان و نمایندگان فروش درک بهتری و روشنتری از وضعیت موجود شرکت و اهداف آن داشته باشند.

۴- رویدادهایی برای مشتریان با هدف بازاریابی و فروش:

مسلما نقش مشتری برای هر شرکت و سازمانی مهم هست. هر چقدر بتوان به مشتری نزدیکتر شد این به معنای احتمال فروش بیشتر و سود بیشتر می باشد. برگزاری رویدادها و همایش ها برای مشتریان هدف می تواند باعث گردد تا شما بتوانید خود را بهتر معرفی کرده و محصولات و خدماتتان را از نزدیک در معرض دید آنها قرار دهید.

خدمات شرکت ترینو در بخش برگزاری رویداد و همایش چیست؟

 • تأمین سالن همایش
 • امور تشریفاتی رویداد و همایش
 • امور پذیرایی رویداد و همایش
 • حمل و نقل مربوط به رویداد و همایش
 • رزرو هتل
 • اجرای برنامه های تفریحی، آموزشی و ترکیبی

 • تأمین سالن رویداد و همایش:

مشاوران با تجربه شرکت ترینو می توانند به شما در خصوص اجاره مکان مناسب مشاوره دهند. همچنین ترینو می تواند با توجه به نیاز شما و میزان شرکت کننده های رویداد و همایش شما برای آن سالن مناسب را تامین کند.

 • امور تشریفاتی رویداد و همایش:

باید به خدمات اداری و تشریفاتی توجه خاصی داشت. برای هر چه بهتر برگزار شدن رویداد هر موردی که برای انجام تشریفات نیاز است باید لحاظ گردد. به دلیل سابقه و تجربه ای که ترینو در این خصوص دارد می تواند برای بهتر انجام شدن انجام امور تشریفاتی خود آنرا را به تیم حرفه ای ترینو واگذار کنید.

 • انجام امور پذیرایی رویداد و همایش:

خدمات و پذیرایی بسیار حساس هستند و باید به نحوه احسن انجام گیرند تا مهمان ها تجربه ی خوبی از آن در ذهن خود داشته باشند. واگذاری این امور به شرکتی که سابقه انجام آن را داشته است می تواند بهترین گزینه باشد. ترینو آمادگی انجام خدمات امور پذیرایی رویداد و همایش های شما را دارد.

 • حمل و نقل مربوط به رویداد و همایش:

ایاب و ذهاب مهمان ها و اینکه آنها بتوانند به راحتی به محل رویداد رفت و آمد داشته باشند باید بدون مشکل انجام گیرد. مسلما بیشتر شرکت یا سازمان ها توانایی فراهم کردن شرایط امور حمل و نقل برای همه شرکت کننده ها را ندارد. واگذاری حمل و نقل به شرکت توانمند ترینو می تواند خاطر شما را از موضوع حمل و نقل مهمان ها آسوده کند.

 • رزرو هتل:

اگر رویداد یا همایش بین المللی باشد یا اینکه از شهرهای دور مهمان به آن می آید، برای اسکان مهمان ها نیاز به رزرو هتل هست. اغلب انجام امور مربوط به رزرو هتل برای شرکت ها زمانبر و پردردسر است. با توجه به تجربه تیم ترینو در این خصوص شما می تواند این فرآیند را به تیم ما محول کنید زیرا ما نیرو، زمان و ابزار کافی برای نجام آن را دارا هستیم.

 • اجرای برنامه های تفریحی، آموزشی و ترکیبی

تیم ترینو سابقه طراحی، اجرای برنامه و رویدادهای تفریحی و آموزشی مختلف و پرتعدادی را برای سازمان گوناگون در داخل کشور در کارنامه خود دارد. تیم خبره ترینو با اتکا به تجربه و توانمندی خود آمادگی اجرای هرگونه برنامه تفریحی، آموزشی و ترکیبی را دارد.

چرا برای برگزاری رویدادهای سازمان خود به تیم ترینو مراجعه کنیم:

تیم ترینو سابقه برگزاری ده ­ها رویداد و همایس مختلف را دارد. تیم ما با داشتن تخصص لازم و کادر با تجربه آمادگی ارائه مشاوره و خدمات در این زمینه ها را دارد. ترینو با تجربه ای که در سالیان گذشته در زمینه برگزاری رویداد و همایش کسب کرده و نیز همراستا با دانش روز دنیا در این حوزه به هر مشتری خدمات ویژه و با کیفیت را ارائه می دهد، هدف ما افزایش کیفیت برگزاری رویداد و همایش شما و متناسب با توان مالی شما است.