خدمات آموزشی سازمانی

آموزش سازمانی و منابع انسانی شامل کلیه فرآیندهای آموزش، حفظ و انتقال دانش به پرسنل و در درون سازمان اطلاق می شود. هدف از آموزش سازمانی توسعه مهارت ها و دانش افراد است تا بتوانند نقش‌های خود در سازمان را به طور مؤثر و کارآمد انجام دهند. طبق آمارهای جهانی مشخص شده است که آموزش سازمانی باعث افزایش سرعت و کارایی پرسنل و در نتیجه باعث افزایش کیفیت تولید محصول و ارائه خدمات سازمان می شود که این به نوبه خود بهره وری و سود سازمان را افزایش می دهد.

در شرایط بحران بهتر است اهمیت بیشتری برای آموزش قایل شویم.

به هر میزان که پرسنل شرکت یا سازمان شما آموزش دیده تر باشند باعث میشود در شرایط بحران و اضطرار عملکرد صحیح و بهترتری را داشته باشند. اگر شما اموزش لازم را به آنها ارائه نکنید نمی توانید انتظار معجره از آنها داشته باشید.

اهمیت سرمایه گذاری آموزشی روی منابع انسانی

منابع انسانی هر شرکت یا سازمان بخش حیاتی آن به حساب می آیند. آموزش کارآمد و مفید می تواند باعث ایجاد افزایش رضایت شغلی، کارایی و بهروری پرسنل گردد. آموزش کارآمد نیازمند ارزیابی نیازها، برنامه ریزی، طراحی دستورالعمل، ابزار و رسانه‌های آموزشی مناسب است. در واقع به هر میزان که در بحث آموزش منابع انسانی هزینه و سرمایه گذاری شود، در آینده چندین برابر آن بازگشت سرمایه و سود نصیب سازمان خواهد شد.

خدمات شرکت ترینو در حوزه خدمات آموزش سازمانی شامل:

  1. طراحی دوره آموزشی متناسب با نیاز سازمان
  2. تأمین بهترین اساتید هر حوزه
  3. امور اجرایی برگزاری دوره آموزشی مانند تأمین فضای آموزش، پذیرایی، تکثیر جزوه و ارائه گیفت های آموزشی
  4. برگزاری دوره­های آموزشی اشتراکی بین شرکت­ها به جهت کاهش هزینه
  5. برگزاری دوره­ها به صورت آنلاین

  • طراحی دوره های آموزشی متناسب با نیاز سازمان

طراحی دوره های آموزشی باید صولی، به روز و متناسب با نیاز سازمان و پرسنل آن باشد تا بتواند بیشترین نتیجه و بهروری را به دنبال داشته باشد. کارشناسان حرفه ای ترینو ابتدا سازمان و پرسنل شما را به دقت بررسی و آنالیز می کنند. سپس متناسب با نیاز سازمان و پرسنل شما اقدام به طراحی دوره های آموزشی مناسب، هدفمند و مختصص سازمان شما را می کند.

  • تامین بهترین اساتید هر حوزه

بحث مهم در مقوله آموزش استفاده از اساتید خبره و با دانش روز است. پیدا کردن و انتخاب اساتید مورد نظر برای شرکت و سازمان می تواند سخت و زمانبر باشد. ما در ترینو با توجه به اشرافی که بر حوزه آموزش داریم و نیز با توجه به آشنایی ترینو با بهترین و حرفه ای ترین مشاوران و مدرسان این حوزه، می توانیم بهترین استاید برای برای بحث آموزش را به شما معرفی کنیم.

  • امور اجرایی برگزاری دوره آموزشی مانند تأمین فضای آموزش، پذیرایی، تکثیر جزوه و ارائه گیفت های آموزشی

در هر سازمان اجرای امور برگزاری دوره آموزشی نیازمند تامین فضا، پذیرایی و تهیه منابع آموزشی است. بسیاری از سازمان ها برای اجرای بهتر و تسهیل کار این امور را به شرکت های متخصص اینکار برونسپاری می کنند. شرکت ترینو با توجه به تجربه ی چندین ساله خود در حوزه توانایی ارائه خدمات برای اموری مانند تامین فضا، پذیرایی و تهیه منابع آموزشی مناسب را دارا است.

  • برگزاری دوره ­های آموزشی اشتراکی بین شرکت­ها به جهت کاهش هزینه

مسلما شرکت یا سازمان های هستند که توان تامین هزینه آموزش پرسنل خود به صورت اختصاصی را ندارند. ما در ترینو برای این مشکل راه حل برگزاری دوره های آموزشی اشتراکی را داریم تا به این روش شما هزینه کمتری را برای همان آموزش و با همان کیفیت پرداخت کنید.

  • برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین:

امروزه بسیاری از سازمانها فرصت، زمان و نیرو کافی برای آموزش کلیه پرسنل خود را ندارند. همچنین بسیاری از شرکت ها برایشان برایشان مقدور نیست که پرسنل خود را به دوره های حضوری بفرستند. شرکت ترینو  با در اختیار داشتن منابع و نرم افزارهای آموزشی مناسب امکان ارائه خدمات آموزشی به صورت آنلاین را دارد و می تواند شما را در امر آموزش به صورت آنلاین یاری دهد.

 

چرا برای برگزاری دوره­های آموزشی سازمان خود به ترینو مراجعه کنیم؟

امروزه کمتر سازمان و شرکتی پیدا می شود که به آموزش سازمانی احتیاج نداشته باشد. برای مدیران سازمان ها طراحی و اجرای دوره های آموزشی و یا پیداکردن اساتید کارآزموده و بلد قطعا دشوار است. شرکت ترینو متشکل از مشاوران و کارشناسان خبره و حرفه ای در امر آموزش است که می توانند بهترین و به روزترین خدمات مشاوره و آموزشی سازمانی را به شما ارائه نمایند. ترینو درکنار ارائه خدمات آموزشی، توانایی همکاری با شرکت ها و سازمانهای خصوصی و دولتی در حوزه مشاوره و برگزاری آموزش های کاربردی را دارد.