ارائه خدمات مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش

هر کسب و کار یکسری محصولات و خدمات مشخصی دارد که باید آنها را به فروش برساند. همچنین برای شناساندن آنها به مشتریان، اخذ اطلاعات از بازار هدف، بخش­بندی بازار، تبلیغات و برندسازی نیاز به بازاریابی دارد. بازاریابی و فروش رابطه بسیار نزدیک و تنگاتنگی با یکدیگر دارند به طوری که اگر شما بازاریابی درستی داشته باشید در نتیجه فروش و سود خوبی خواهید داشت. امروزه بسیاری از کسب و کارهای برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود به سراغ مشاوران حوزه بازاریابی می روند تا با استفاد از دانش و تجربه آنها به درستی در بازار رقابتی به هدف خود برسند.

در طی سالیان گذشته تیم ترینو در زمینه ارائه خدمات مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش فعالیت مستمر و پررنگ داشته است. ما با مجموعه ها و پروژه های مختلفی با موضوعات گوناگون کسب و کار و بازاریابی همراه بوده ایم و در مسیر پیشرفت و ارتقای کسب و کار به آنها مشاوره و استراتژی هدفمند ارائه کرده ایم. تیم بازاریابی و فروش ترینو در کارنامه کاری خود افتخار همکاری با شرکت ها و سازمان های بزرگی را داشته است و همواره تلاش کرده است تا با ارائه مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش و ارائه خدمات اختصاصی به هر کسب و کار باعث شود تا آن کسب و کار به نتایج خوبی دست پیدا کند و رشد چشمگیری داشته باشد.

خدماتی که تیم مشاوره بازاریابی و فروش ترینو ارائه می دهد به شرح زیر می باشند.

  • مشاوره تحقیقات بازاریابی
  • مشاوره طراحی کمپین های بازاریابی
  • مشاوره طراحی محصول
  • تدوین برنامه بازاریابی
  • مشاوره تحقیقات بازاریابی

در بازار کسب و کار برای شناخت و درک نیازهای اصلی مشتریان و نحوه برآورده کردن آن، تحقیق و پژوهش‌های گسترده و همه‌جانبه ای انجام می گیرد که به آن تحقیقات بازاریابی (marketing research) گفته میشود. طبق آمارها قریب به ۹۰ درصد از کسب و کارهای مطرح در دنیا موضوع تحقیقات بازاریابی را جدی گرفته و در اولویت کاری خود قرار داده اند. با توجه به خروجی این تحقیقات است که می توان به نتایج عالی دست یافت و کسب و کار در مسیر درست رشد خود قرار گیرد. تحقق اهداف و رسیدن به نتایج مستلزم رعایت اصول علمی و بروز بازاریابی است که این مهم نیز تیمی متخصص و باتجربه را می‌طلبد. مشخصا کسب و کار شما هم برای عرضه و فروش بهتر محصولات و خدمات نیاز به تحقیفات بازاریابی دارد. تیم ترینو با داشتن سابقه چندین ساله مشاوران خود در این حوزه می تواند به شما خدمات تحقیقات بازاریابی را ارائه دهد.

تیم تحقیقات بازاریابی ترینو با در اختیار داشتن نیروهای متخصص، و مسلط به دانش روز در کنار تجربه‌ی اجرای پروژه‌های موفق متعدد، توانایی مدیریت و اجرای انواع پروژه‌های بازاریابی ازجمله تحقیقات بازاریابی در حوزه‌های‌ داخلی و بین‌المللی را دارا است.

  • مشاوره طراحی کمپین های بازاریابی

امروزه کمپین های بازاریابی از مهمترین و حساس ترین تصمیم های مدیریتی یک کسب و کار است. بدون بازاریابی درست و اصولی نمی توان دست روی دست گذاشت و انتظار معجزه هم داشت. کمپین بازاریابی موفق باید سبب افزایش آگاهی مشتریان و مخاطبان هدف شود و در عین حال باعث افزایش فروش شود.

وظیفه مشاور کمپین های بازاریابی، تدویت و ارائه راهکار علمی و عملی برای طراحی و رشد برند، کمپین های تبلیغاتی و … می باشد تا شما را به هدف اصلی یعنی رسیدن به سود بیشتر یاری رساند. تیم مشاوره کمپین های بازاریابی ترینو با توجه به نیاز کسب و کار شما می تواند اقدام به طراحی برنامه های تبلیغاتی مختص شما کند. ما با توجه به سابقه برنامه های تبلیغاتی، تحقیقات بازار و میزان بودجه شما به شما پیشنهادهای بازاریابی مختلی را ارائه می دهیم. ما سعی می کنیم با ارائه روش های خلاقانه و نوین و متناسب با بودجه شما کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی هدفمند و موثر را اجرا، نظارت و مدیریت کنیم.

  • مشاوره طراحی محصول

فعالیت های که برای شناسایی نیازها و فرصت های بازار و در پی آن، پاسخ به آن نیاز به کمک یک محصول یا خدمت انجام می گیرد را اصطلاحا طراحی محصول می گویند. محصولات برای مشتری طراحی می شوند پس یک مشاور طراحی محصول باید به این موضوع اهمیت ویژه ای بدهد. تیم مشاوره طراحی محصول ترینو با داشتن کادر باتجربه و باسابقه فعالیت چندین ساله در این حوزه می تواند با توجه به بازار هدف شما، خدمات مشاوره طراحی محصول متمایز و عاملی برای رقابت با رقبای شما را ارائه دهد. تیم ما با انجام مواردی از قبیل: تعریف نیازهای محصول، تحقیقات در زمینه محصول، تجزیه و تحلیل، ایده پردازی، ارائه طرح و آزمایش طرح پس از راه اندازی می تواند شما را در رسیدن به محصول دلخواه همراهی و کمک کند.

  • تدوین برنامه بازاریابی

هر کسب و کار در حوزه بازاریابی بدون برنامه ریزی و داشتن یک استراتژی موثر، هرگز نمی­تواند به هدف و مقصود خود برسد. برای فهمیدن این موضوع باید دانش و تجربه لازم در این حوزه را داشته باشیم. گاهی حتی با داشتن تجربه و دانش ممکن است شما نیرو و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشید. تیم ترینو به دلیل داشتن سابقه سالها فعالیت در این حوزه دارای تجربیات ارزشمند و علمی هست که می تواند برای هر کسب و کاری در زمینه تدوین برنامه بازاریابی سودمند باشد. در این خصوص ما می توانیم با توجه به نیاز مشتریان شما، استراتژی برنامه بازاریابی شما را تدوین کرده و باعث شویم تا شما از فرصت های بازار نهایت سود را کنید.

چرا تیم مشاوره بازاریابی و فروش ترینو را انتخاب کنیم؟

ما برای ارائه مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش تیم های متخصص، حرفه ای و با تجربه داریم. هدف ما ارائه روش های نوین در زمینه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به منظور بهبود فروش محصول و خدمات شما است. اگر  برای مشاوره و تدوین برنامه بازاریابی کسب و کارتان نیاز به اطلاعات بیشتر یا کمک دارید، با مشاوران ما در ترینو تماس بگیرید. ترینو با تجربه و بهرمندی از دانش برترین متخصصین و مشاوران بازاریابی کشور، آماده است تا شما را در  تدوین برنامه بازاریابی، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و طراحی محصول یاری رساند.