معرفی ترینو

شاید شما به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده باشید، شاید هم دانشجویی باشید که دغدغه پیدا کردن شغل مناسب در آینده و پیشرفت مالی و حرفه‌ای را دارید؛ ممکن است کارمندی باشید که مهمترین چالش شما ارتقای جایگاه شغلی است و یا حتی کارفرمایی باشید که به توسعه توانمندی‌های پرسنل خود می‌اندیشید. در هر صورت می‌توانید روی ترینو حساب کنید.

آموزش هدفمند می‌تواند ما را به آرزوها و اهداف‌مان برساند و به ما احساس توانمندی و شکوفایی بدهد. همه ما محدودیت بودجه و زمان داریم و تمایل داریم با زمان و هزینه‌ای که برای یک دوره آموزشی صرف می‌کنیم بهترین خروجی را دریافت کنیم. انتخاب صحیح یک دوره آموزشی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر یادگیری است.

ترینو بهترین دوره‌های آموزشی مرتبط با حوزه مورد علاقه تان را به شما معرفی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا این دوره‌ها را بر اساس قیمت، شهر و حتی محله موردنظرتان جستجو و مقایسه کنید و یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

ترینو، پلتفرم آنلاین جستجو و ثبت نام کارگاه‌های آموزشی، یکی از خدمات شرکت ویداگران کارن است. پلتفرم ترینو از سال 96 کار خود را در زمینه معرفی و ثبت نام آنلاین کارگاه‌های آموزشی مهارت محور آغاز کرد. این مجموعه با هدف ارائه خدمات باکیفیت در حوزه آموزش، برای کارجویان، دانشجویان، افراد شاغل در سازمان‌ها و علاقه‌مندان به توسعه فردی و شغلی، زمینه را جهت بررسی و ثبت نام برترین کارگاه‌های آموزشی در راستای پرورش توانایی‌های کاربردی فراهم نموده است. ما در ترینو خود را ملزم می‌دانیم که در معرفی کارگاه‌های آموزشی، فرآیند ممیزی را با بررسی رزومه اساتید، سابقه و فاکتورهای مهم در آموزشگاه برگزار کننده و سرفصل های دوره به نحو احسن انجام داده و پس از حذف دوره‌های خارج از سطح استانداردهای تعریف شده، بهترین‌های هر حوزه را انتخاب و در اختیار شما قرار دهیم.

ماموریت و چشم‌انداز

ماموریت پلتفرم آنلاین ترینو، اتصال دو وجه مخاطب و آموزشگاه به یکدیگر به جهت تسهیل فرآیند تصمیم‌گیری مخاطبان جهت انتخاب و ثبت نام کارگاه‌های آموزشی باکیفیت و توسعه بازار آموزشگاه‌های توانمند می‌باشد.

در ترینو در تلاشیم تا دغدغه مخاطبان نسبت به انتخاب و ثبت نام کارگاه‌های آموزشی با توجه به محدودیت‌های مخاطبین از جمله بودجه، زمان و کیفیت آموزشی را مرتفع سازیم و زمینه را برای ایجاد یک شبکه گسترده از خدمات آموزشی جهت گسترش مهارت‌های افراد و همچنین ایجاد یک مرجع معتبر برای کارگاه‌های آموزشی ایجاد کنیم.

چرا ترینو

شرکت ویداگران کارن و پلتفرم آنلاین ترینو از ابتدای تأسیس، اصول ارائه خدمات به مخاطبین را بر اساس ارزش‌های اخلاقی و رضایت مشتری بنا نهاده است. یکی از دغدغه‌های اصلی مخاطبین، تضمین کیفیت کارگاه‌های آموزشی با توجه به میزان سرمایه‌گذاری مدنظر است. همچنین مخاطبین همواره انتظار دارند تا برای ثبت نام کارگاه‌های آموزشی، قابلیت انتخاب از میان مجموعه کارگاه‌های موجود با توجه خدمات واقعی هر کارگاه بدون ایجاد ذهنیت جهت‌گرا داشته باشند.

 

  • قابلیت مقایسه بر اساس شاخص‌گذاری صفحات کارگاه آموزشی
  • تضمین کیفیت
  • معرفی کارگاه‌های کاملا کاربردی و مهارتی
  • کمک به پیشرفت و توسعه فردی و شغلی
  • پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
  • گسترش بازار آموزشگاه‌ها
  • پکیج‌های طراحی و تبلیغی رایگان برای آموزشگاه‌ها
  • رفع دغدغه اساتید برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی باکیفیت