درباره ما

ترینو یک سامانه معرفی و ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی است که به مخاطبان حرفه ­ای، دوره ­های آموزشی با کیفیت را متناسب با جایگاه­ های شغلی مختلف ارائه می­ کند. آنچه لازم است درباره ترینو بدانید، این است که ترینو نسبت به کیفیت دوره­ های آموزشی ارائه شده بی تفاوت نیست بلکه با بررسی رزومه اساتید، سابقه و فاکتورهای مهم در آموزشگاه برگزار کننده و سرفصل های دوره، کیفیت دوره ها را به کمک کارشناسان خود تحلیل می کند و پس از حذف دوره های سطح پایین، بهترین های هر حوزه را انتخاب و در وبسایت قرار می دهد.

مأموریت ترینو توانمندسازی دانشجویان، فارغ التحصیلان و افراد شاغل برای به دست آوردن جایگاه های شغلی بهتر و رسیدن به اهداف شغلی خود می باشد. در این راستا با بررسی نیازمندی های آموزشی هر جایگاه شغلی و حیطه تخصصی، به ارائه بهترین خدمات به مخاطبان خود می پردازد.

در ترینو شما می توانید با جستجوی دوره های آموزشی مختلف بر اساس موضوع، مدرس دوره، ارائه مدرک پایان دوره، محله، قیمت و بسیاری از فاکتورهای دیگر، دقیقاً دوره های با مشخصات مد نظرتان را پیدا کنید و در آن ثبت نام کنید.

در حال حاضر نسخه اولیه وبسایت ترینو در اختیار مخاطبان عزیز قرار گرفته است که در آن می توانید دوره های آموزشی را جستجو و مشاهده کنید و در صورت تمایل به ثبت نام با برگزار کننده مورد نظر تماس بگیرید. منتظر نسخه بعدی ترینو باشید که در آن امکان ثبت نام آنلاین دوره ها، تخفیف های ویژه، درخواست دوره آموزشی و غیره نیز وجود دارد.

آرزوی قلبی ما در تیم ترینو این است که بتوانیم با ارائه خدمات مرتبط با توانمندسازی شغلی افراد، گام­های اثرگذاری در راستای حل مسائل مرتبط با اشتغال، کارآفرینی و ایجاد رونق اقتصادی در کشور بردارند.

با ما همراه باشید...