وبلاگ ترینو

شرکت های برگزار کننده نمایشگاه

شرکت های برگزار کننده نمایشگاه در ایران

تعداد زیادی از شرکت های برگزار کننده نمایشگاه های مختلف در ایران وجود دارند که هر یک با توجه به تخصص و حیطه کاری خود، انواع مشخصی از این نمایشگاه های داخلی را برگزار می کنند. در این مقاله ما ۵ شرکت از میان بهترین شرکت های برگزار کننده نمایشگاه را به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید: تبلیغات موبایلی چیست؟

شرکت های برگزار کننده نمایشگاه در ایران به ترتیب با توجه به میزان سابقه و شهرتی که در میان مردم و شرکت ها در زمینه برگزاری نمایشگاه ها در ایران کسب کرده اند، عبارتند از:

۱- شرکت بین المللی پیشبران صنعت نمایشگاه (رایمند)

این شرکت به آدرس اینترنتی www.pishbaran.com یکی از با سابقه ترین شرکت های برگزار کننده نمایشگاه است که تا کنون بیش از ۵۰ نمایشگاه بین المللی در زمینه های تخصصی و همایش و جشنواره را برگزار کرده است. این شرکت دارای گروه های تخصصی مختلف و مجزا در زمینه های مختلف است و انواع نمایشگاه ها را در کشور برگزار می کند.

۲- شرکت پارس رستاک

این شرکت به آدرس اینترنتی www.parsrastak.com بیش از ۱۰۰ نمایشگاه و همایش بین المللی را برگزار کرده است و تقریباً ۲۶ سال در این زمینه سابقه دارد. همچنین دامنه فعالیت های این شرکت محدودیت به مرزهای ایران نیست و در ۱۰ کشور خارجی نیز در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف فعالیت دارد. این شرکت نیز در حوزه های مختلفی فعالیت دارد و انواع نمایشگاه ها را برگزار کرده است.

۳- شرکت نواندیشان صنعت و تجارت سمن

این شرکت به آدرس اینترنتی www.cliexpo.ir در سال ۸۷ بنیانگذاری شده و در ابتدا در زمینه مشاوره تخصصی برای برگزاری نمایشگاه ها و همایشگاه های مختلف فعالیت می کرد اما امروزه این شرکت نمایشگاه های بزرگی را در سطح کشور برگزار می کند و با تکیه بر کادر مجربی که دارد، می تواند نمایشگاه های علمی را در زمینه های مختلف از جمله مهندسی، پزشکی، علوم و … برگزار کند.

۴- شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران

این شرکت سهامی به آدرس اینترنتی www.iranfair.com با توجه به میزان امکاناتی که در دست دارد یکی از مهم ترین شرکت های برگزار کننده نمایشگاه در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۳۸ بنیانگذاری شده است و در سال ۱۳۴۶ کار خود را به صورت رسمی در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف شروع کرده است. بدون شک این شرکت در این فهرست ۵ تایی قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت است.

۵- شرکت بین المللی ایدرو

این شرکت به آدرس اینترنتی www.idro-fairs.com یکی از برگزار کنندگان نمایشگاه های صنعتی بین المللی در سطح کشور است که برای اولین بار در سال ۱۳۶۸ تاسیس شد و معمولاً در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف در حوزه های صنعتی و بازرگانی فعالیت داشته است.

شرکت های بسیار زیادی با حوزه های فعالیت مختلف در دهه های اخیر در کشور تاسیس شده که ما ۵ شرکت را از میان آن ها به شما معرفی کردیم. برخی از این شرکت ها مانند شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران که سابقه بسیار زیادی داد، نمایشگاه های بسیار مهمی را در سطح بین المللی برگزار می کنند و مشتریان زیاد از جمله اشخاص حقیقی و حقوقی دارند.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت شرکت دانش بنیان