وبلاگ ترینو

سخنران های انگیزشی

معرفی سخنران های انگیزشی در ایران

سخنرانی انگیزشی نوعی سخنرانی است که پر از شور و احساسات باشد و افرادی را برای رسیدن به اهداف آن ها تحریک کند و سخنران انگیزشی فردی است که یک انگیزه را در میان مخاطبان خود ایجاد کند یا الهام بخش آن ها باشد تا بتوانند به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنند. در ادامه، به معرفی سخنران های انگیزشی در ایران می پردازیم.

بیشتر بخوانید: معرفی کتاب نگرش همه چیز است

با یک جستجوی ساده در گوگل، می توانید برترین سخنران های انگیزشی در دنیا را مشاهده کنید، اما تا به حال از خود سوال کرده اید که کدام سخنران های انگیزشی در ایران حرف اول را می زنند؟ در این مقاله، این سخنران ها را به شما معرفی می کنیم:

  1. استاد احمد حلت

دکتر احمد حلت در دانشگاه های مختلف کشور و شهرهای مختلف سمینارها و کارگاه های آموزشی متعددی را در زمینه روانشناسی موفقیت و روانشناسی مثبت گرا برگزار نموده است و حتی عنوان برترین سخنران برتر کشوری را به خود اختصاص داده است. ایشان یک وبلاگ به آدرس www.ahmadhellat.blogfa.com دارد که از این طریق می توانید با او در ارتباط باشید.

  1. استاد علیرضا آزمندیان

دکتر علیرضا آزمندیان را به عنوان بنیانگذار تکنولوژی فکر شناخته می شود و در همین مسیر دوره ها و کنفرانس های مختلفی را در زمینه تکنولوژی فکر برای مدیران، اساتید دانشگاه ها، پزشکان، دانشجویان، کارمندان و سایر اقشار جامعه با هدف اصلاح نظام فکری و روحی این افراد برگزار کرده است. وب سایت رسمی دکتر آزمندیان به آدرس اینترنتی www.azmandian.com یک پل ارتباطی میان شما و ایشان است.

  1. استاد محمود معظمی

دکتر محمود معظمی نیز یکی از برترین سخنران های انگیزشی در ایران است که با شعار «خودت را دوست بدار و کمک کن تا دیگران نیز خود را بیشتر دوست بدارند» شهرت زیادی را در میان مردم به دست آورده است و سالیانه در صدها کنفرانس و رویداد بزرگ در سراسر کشور شرکت می کند و برای حضار سخنرانی های جذابی را ارائه می کند. وب سایت رسمی دکتر معظفی به آدرس اینترنتی www.moazami.ir یک پل ارتباطی میان شما و ایشان است.

  1. استاد عباس منش

استاد حسین عباس منش که بسته روانشناسی ثروت او مشهور است، یکی از برترین سخنران های انگیزشی در کشور است. آدرس وب سایت او www.abasmanesh.com است. شما می توانید برای مشاهده نمونه های سخنرانی ایشان، به این وب سایت مراجعه کنید و از این سخنرانی های انگیزشی استفاده کنید.

  1. استاد عرفانی زاده

محمد امین عرفانی زاده نیز یکی از برترین مربیان در زمینه سخنرانی انگیزشی است. ایشان یک وب سایت اینترنتی به آدرس www.erfanizade.com می باشد. آقای عرفانی زاده از سخنران های جوان و با استعداد کشور هستند که در زمینه موفقیت و هیپنوتراپی سخنرانی می کنند و شهرت بسیاری را در این روزها به دست آورده اند.

  1. استاد شعبانعلی

محمدرضا شعبانعلی یکی دیگر از سخنران های انگیزشی برتر در کشور است که برای دسترسی به سخنرانی ها و آموزش های ایشان می توانید به سایت رسمی ایشان به آدرس www.shabanali.com مراجعه کنید.

  1. استاد احمدی

استاد حسین احمدی یکی از مشهورترین سخنران های انگیزشی این روزها در کشور هستند که عمدتاً در زمینه انگیزش کنکور با شعار «کنکور آسان است» فعالیت می کنند. برای مشاهده نمونه سخنرانی های ایشان می توانید به وب سایت www.ostadahmadi.ir مراجعه کنید.

  1. استاد مسعودی

مهندس امیر مسعودی نیز یکی دیگر از سخنران های انگیزشی کشور هستند که ایشان هم در زمینه کنکور فعالیت می کنند. برنامه ریزی درسی و افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان برای شرکت در کنکور از جمله اهداف مهندس مسعودی است. برای مشاهده رزومه ایشان، به آدرس اینترنتی www.amirmasoudi.com مراجعه کنید.

در این فهرست دو سخنران پایانی در زمینه کنکور فعالیت می کنند، ولی بسیاری از سخنران های انگیزشی در ایران وجود دارند که به علت وجود مخاطبان بیشتر در حوزه کنکور و کاهش استرس، در حیطه کنکور فعالیت می کنند و هر روزه سمینارها و سخنرانی های انگیزشی مختلفی را در شهرهای مختلف ایران برگزار می کنند. سخنرانی انگیزشی یکی از حوزه های رو به رشد در سراسر دنیا و از جمله ایران است.

بیشتر بخوانید: معرفی اساتید حوزه ازدواج و خانواده در ایران