وبلاگ ترینو

اسرار کار در گوگل

معرفی کتاب اسرار کار در گوگل

کتاب اسرار کار در گوگل (بینش هایی از درون گوگل که سبک زندگی و رهبری شما را تغییر خواهد داد) اثری از لزلو باک است که آخرین نسخه آن در سال ۱۳۹۶ توسط آقایان منصور شیرزاد و محمد حسین میرمجیدی به زبان فارسی ترجمه شده است. زمینه اصلی این کتاب، کارآفرینی و کسب و کار است و آقای لزلو باک سعی داشته در این کتاب روش های مدیریت سرمایه های انسانی شرکت گوگل و رازهای مربوط به این شیوه های مدیریت را در اختیار عموم قرار دهد.

نویسنده در این کتاب همه را با شیوه های نوین مدیریتی که در شرکت گوگل مورد استفاده قرار گرفته اند بیشتر آشنا سازد. بنابراین از این نظر منحصر به فرد می باشد.

بیشتر بخوانید: معرفی کتاب «نگرش همه چیز است»

جزئیات کتاب

آقای لزلو باک در کتاب «اسرار کار (بینش هایی از درون گوگل که سبک زندگی و رهبری شما را تغییر خواهد داد)» یا به بیان ساده تر «اسرار کار در گوگل» نحوه طراحی و به کارگیری طرح های استعدادیابی، آموزش و مدیریت عملکرد، بهبود فرهنگ سازمانی و … در کمپانی بزرگ گوگل را فاش کرده و تجربیات کاری و نقش خود در اجرای این طرح های مهم در شرکت گوگل را به صورت یک داستان بیان کرده است. این کتاب در ۴۷۴ صفحه (نسخه فارسی) به چاپ رسیده است و قیمت آن در سایت های فروش آنلاین کتاب در حدود ۲۹۰۰۰ تومان است که می توانید با مراجعه به سایت های فروش آنلاین کتاب، به راحتی این کتاب را تهیه کنید.

با توجه به این که شرکت گوگل از نظر مجله فورچون برای چندمین بار به عنوان «بهترین شرکت برای کار کردن» معرفی شده است، بنابراین اگر در زمینه مدیریت منابع انسانی فعالیت می کنید باید بدانید که مطالعه کردن چنین کتابی خالی از لطف نیست و بدون شک اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: روش های مفید کارمندیابی