نشان کردن

دوره آموزشی آشنایی با مبانی و الزامات استاندارد ایزو 9001:2015

پایان یافت
مدت دوره:
8 ساعت

تاریخ شروع:
پنجشنبه 08 آذر 1397
08:00

تاریخ پایان:
پنجشنبه 08 آذر 1397
16:00

شهر:
تهران

محله:
آرژانتین

مدرک:
دارد

برگزارکننده‌ی دوره

پایش فرآیند آراد

زمان ثبت نام دوره به پایان رسیده است
مشاهده صفحه برگزارکننده
جدول قیمت ها
مهلت ثبت نام
قیمت (تومان)
تعداد
هزینه ثبت نام برای هر نفر
پنجشنبه 08 آذر
170,000
پایان مهلت

تعاریف و اصطلاحات اولیه

آشنایی با سازمان ایزو و استانداردهای خانواده 9000

مبانی سیستم مدیریت کیفیت

تشریح الزامات سیستم مدیریت کیفیت مطابق با ویرایش 2015

تشریح و معرفی تغییرات اعمال شده در ویرایش 2015 نسبت به ویرایش قبلی

کار عملی و آشنایی با مستندات مربوطه

مهندس علی بلوکی

مدرس، مشاور و مجری انواع سیستم های مدیریتی

سرممیز ایزو 9001 و دارای بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی همچون ایزو سری 9000، 22000، 14000

  • دوره دارای پذیرایی و ناهار می باشد.
  • گواهینامه پایان دوره از طرف شرکت پایش فرآیند آراد اهدا خواهد شد.
  • لطفا جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق شماره تلگرام ۰۹۹۰۹۱۷۰۶۷۰ اقدام نمایید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درباره دوره

ایزو یک سازمان بین المللی مستقل و غیر دولتی است که در 162 کشور دارای مراکز استاندارد ملی است. ایزو تاکنون 22416 استاندارد بین المللی و مستندات مرتبط با آن ها را منتشر کرده است که تقریبا این استانداردها همه صنایع از مواد غذایی و تولیدی گرفته تا کشاورزی و سلامت را تحت پوشش قرار می دهند. استانداردهای بین المللی ایزو هر کسی را در هر جایی تحت تاثیر قرار می دهد.

یک سیستم مدیریت کیفیت (QMS)، مجموعه ای از فرآیندهای کسب و کار است که به طور مداوم بر نیازهای مشتریان و افزایش رضایت آنها متمرکز است. این سیستم در راستای اهداف سازمان و جهت گیری های استراتژیک آن می باشد.

خانواده ایزو 9000 شامل استانداردهای 9000 (مبانی و واژگان)، 9001 (الزامات)، 9004 (راهنمای موفقیت پایدار) و 19011 (ممیزی) می باشد.

این خانواده از ایزو به جنبه های مختلف مدیریت کیفیت می پردازد و شامل تعدادی از شناخته شده ترین استانداردهای ایزو است. این استانداردها خطوط راهنما و ابزارهایی را به شرکت ها و سازمان هایی معرفی می کند که به دنبال تطابق مداوم نیازهای مشتریان با محصولات و خدماتشان و بهبود مستمر کیفیت در سازمانشان هستند.

استاندارد ایزو 9001:2015 معیارهای یک سیستم مدیریت کیفیت را تعیین می کند و تنها استاندارد خانواده 9000 می باشد که به آن گواهینامه تعلق می گیرد (اگرچه این یک الزام نیست). این استاندارد و گواهینامه مربوط به آن می تواند توسط هر سازمان بزرگ یا کوچک، صرف نظر از زمینه فعالیت آن استفاده شود. طبق آمار منتشر شده از سازمان ایزو، بیش از یک میلیون شرکت و سازمان در بیش از 170 کشور دارای گواهینامه ایزو 9001 می باشند.

این استاندارد مبتنی بر تعدادی از اصول مدیریت کیفیت است که شامل مشتری محوری، انگیزه و تعهد مدیریت ارشد، رویکرد فرآیندی و بهبود مستمر می باشد.

ایزو 9001:2015 کمک می کند که مشتریان محصولات و خدمات با کیفیت و منسجم تری را دریافت کنند که این موضوع خود منجر به ایجاد نفع های مختلفی در  سطح کسب و کار می شود.

ایزو دارای طیف وسیعی از استانداردها برای سیستم های مدیریت کیفیت خاص صنایع و بخش های مختلف است که همگی مبتنی بر ایزو 9001 هستند که شامل موارد زیر می باشد:

  • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی (ISO / TS 29001)
  • تجهیزات پزشکی (ISO 13485)
  • سازمان های دولتی در تمام سطوح (ISO 17582)
  • مهندسی نرم افزار (ISO / IEC 90003)
  • سیستم های مدیریت کسب و کار مورد نیاز سازمان های ریلی (ISO / TS 22163)

دوره آموزشی ارائه شده در واقع با تشریح الزامات و مبانی مربوط به این استاندارد فراگیر و پرکاربرد، مبنای مناسبی را برای کلیه صاحبان مشاغل و کلیه افرادی که به طور تخصصی تر در حوزه های مرتبط با مدیریت، کنترل و تضمین کیفیت سازمان ها مشغول به فعالیت هستند ایجاد می کند که ضمن آشنایی با کلیات این استاندارد، بتوانند در صورت علاقه به طور عمقی تر این استاندارد را دنبال کنند و به دنبال اخذ گواهینامه برای سازمان هایشان و یا کسب مهارت و اطلاعات در حوزه ایزو تخصصی مرتبط با صنعت مربوط به خودشان باشند.

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان اهورا مزدا، دفتر مرکزی پژوهشگاه مواد و انرژی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دوستان خود را دعوت کنید