نشان کردن

دوره آموزشی مصاحبه، تشخیص و ارزیابی اختلالات کودکی و نوجوانی مبتنی بر CBT

پایان یافت
مدت دوره:
24 ساعت

تاریخ شروع:
چهارشنبه 21 فروردین 1398
16:00

تاریخ پایان:
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
20:00

شهر:
تهران

مدرک:
دارد

برگزارکننده‌ی دوره

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرمانا

زمان ثبت نام دوره به پایان رسیده است
مشاهده صفحه برگزارکننده
جدول قیمت ها
مهلت ثبت نام
قیمت (تومان)
تعداد
هزینه دوره
جمعه 16 فروردین
1,000,000
پایان مهلت
تشخیص اختلالات کودک و نوجوان
 
مصاحبه بالینی با کودک و نوجوان
 
تست های ارزیابی کودک و نوجوان

دکتر حمید یعقوبی

آقای حمید یعقوبی دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و استادیار دانشگاه شاهد می باشند. ایشان  دارای بیش از 40 مقاله در نشریات داخلی و بین المللی و 12 جلد کتاب تالیف و ترجمه شده هستند. ایشان سوابق مشاوره ای و درمان در مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های شاهد، امیرکبیر، علم و صنعت، صنعتی شریف و ... دارا می باشند. ایشان دارای سوابق اجرایی؛ کارشناس ستادی بهداشت و روان در وزارت بهداشت، رییس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه شاهد، رییس شورای منطقه یک مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی کشورر، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت علوم تحقیقات و فناوری، رییس انجمن روانشناسی بالینی ایران و . . . می باشند.

دکتر آزاده طاولی

خانم آزاده طاولی دارای مدرک دكتري روان شناسي  از دانشگاه تربیت مدرس می باشند. ایشان مدرس دوره های درمان اختلالات هیجانی، فردی و بین فردی می باشند و کارگاه های آموزشی متعددی را در موسسات آموزشی برگزار نموده اند. بیشتر کارگاه های آموزشی ایشان در حوزه درمان اختلالات هیجانی، فردی و بین فردی بوده است.

 

دکتر مهدیه ملیانی

خانم مهدیه ملیانی دارای مدرک دکترای روانشناسی از دانشگاه تربیت مدرس می باشند. ایشان مدرس دوره های درمان اختلالات کودک و نوجوان می باشند و کارگاه های آموزشی متعددی را در موسسات آموزشی برگزار نموده اند. بیشتر کارگاه های آموزشی ایشان در حوزه درمان اختلالات کودک و نوجوان بوده است.

با اعطای گواهی معتبر
آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه بهشت یکم، پلاک ۴۴، واحد ۱۲

دوستان خود را دعوت کنید