نشان کردن

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ گوگل

پایان یافت
مدت دوره:
16 ساعت

تاریخ شروع:
پنجشنبه 03 مرداد 1398
09:00

تاریخ پایان:
جمعه 04 مرداد 1398
18:00

شهر:
تهران

مدرک:
دارد

برگزارکننده‌ی دوره

کار و کسب

زمان ثبت نام دوره به پایان رسیده است
مشاهده صفحه برگزارکننده
جدول قیمت ها
مهلت ثبت نام
قیمت (تومان)
تعداد
هزینه دوره
سه شنبه 01 مرداد
320,000
پایان مهلت

Google Analytics for Beginners
در این قسمت، ویژگی های اولیه گوگل آنالیتیکس همانند چگونگی ساخت اکانت Google Analytics، اجرای Tracking Code، تحلیل گزارشات اولیه و ایجاد اهداف (Goals) و رصد کمپین (Campaign Tracking) را می‌آموزیم و مدرک مربوطه را از گوگل دریافت می‌کنیم.

Advanced Google Analytics
در دوره گوگل آنالیتیکس پیشرفته، ویژگیهای پیشرفته‌تر این ابزار گوگل شامل جمع‌آوری داده‌ها (Data Collect)، پردازش و پیکربندی (Processing and Configuration) و انواع تحلیل‌های پیچیده‌تر و ابزارهای بازاریابی مربوطه را می‌آموزیم و مدرک مربوطه از گوگل را دریافت می‌کنیم.

Google Analytics for Power Users
در این قسمت، به یادگیری و تمرین تحلیل‌های کاربردی برای رصد عملکرد کسبوکار و مشخص کردن نواحی بهبود خواهیم پرداخت و سپس مدرک مربوطه را از گوگل دریافت خواهیم کرد.

Google Tag Manager
در دوره مدیریت برچسب گوگل خواهیم آموخت که این ابزار چگونه اجرا و مدیریت فرآیند Tags را برای بازاریابها (Marketers)، تحلیلگرها (Analysts) و توسعه‌دهندگان (Developers) آسان خواهد کرد.

Introduction to Data Studio
در دوره Data Studio گام‌های اولیه در اتصال داده‌ها به این ابزار و ساخت گزارشات مربوطه را خواهیم آموخت و تمرین خواهیم کرد.

Google Web Master
در این دوره خواهیم آموخت که نخستین گام در دنیای دیجیتال مارکتینگ را با وبمستر گوگل یا همان سرچ کنسول آغاز کنیم، این ابزار یکی از مهمترین ابزار SEO  است که توانایی کار کردن با آن جزو مهم‌ترین مهارتهای دیجیتال مارکترها (Digital Marketers) می‌باشد.

مهندس حسن فرهاد

آقای حسن فرهاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران می باشند. ایشان مدرس دوره های دیجیتال مارکتینگ می باشند و کارگاه های آموزشی متعددی را در موسسات آموزشی برگزار نموده اند. بیشتر کارگاه های آموزشی ایشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده است.

توضیحات دوره:

دوره آموزشی کاربردی Google Digital Marketing (دیجیتال مارکتینگ گوگل)، راهی به بازاریابی سریع‌تر و هوشمندتر با دانش کاربردی و تحلیل داده یکپارچه برای رسیدن به نتایج بهتر برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به همراه دریافت مدارک مربوطه از گوگل!

در پایان این دوره، شما مهارت‌های اساسی برای کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ را به دست آورده و می‌توانید براساس داده‌ها و با استفاده از ابزارهای قدرتمند گوگل، رفتار مشتریان در فضای آنلاین را تحلیل کنید، استراتژی دیجیتال ارائه نمایید و مبتنی بر داده‌ها تصمیم بگیرید. با شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل، شما ضمن دریافت مدارک بین‌المللی موردنیاز خود، می‌توانید کمک بزرگی به سازمان‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ کنید.

گارانتی بازپرداخت وجه

با توجه به تجربه برگزاری ده‌ها کارگاه مشابه و دریافت فیدبک‌های بسیار مثبت، در صورتی که از دوره به هر دلیل رضایت نداشتید هزینه پرداختی شما قابل عودت می‌باشد.

آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم، کار و کسب

دوستان خود را دعوت کنید